Aktualności i Promocje

Korzystając z tej oferty oszczędzasz 500zł

Szanowni Państwo,   W związku z pojawiającymi się zapytaniami o promocję dla odkurzaczy Husky informujemy, że przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę na odkurzacze Husky FLEX, CYKLON 2, WHISPER 2, TITAN, PRO100, PRO200. Teraz kupując jeden z wybranych modeli otrzymują Państwo dodatkowe 50% rabatu na zestaw sprzątający. W skład oferty wchodzi: jeden z wybranych modeli odkurzacza z zestawem […]

Czytaj całość
Rozciągliwy wąż ssący do szybkiego usuwania drobnych zanieczyszczeń

Rozciągliwy wąż ssący o dł. od 2,4m do 7m idealnie nadaje się do szybkiego usuwania drobnych zanieczyszczeń. Wąż ssący uruchamia jednostkę centralną w momencie włożenia końcówki węża do gniazda ssącego.

Czytaj całość
Polecamy pokrowiec na wąż ssący

Pokrowiec na wąż ssący z zamkiem zabezpiecza przed zarysowaniem podłogi, mebli oraz ochrania krawędzie ścian przed obtarciem. Pokrowiec dostępny jest w trzech długościach 9,1m/ 10,4m/ 12,2m.

Czytaj całość
Elastyczny wąż ssący Superior Husky z 5-letnią gwarancją

Elastyczny wąż ssący Superior Husky wyposażony został w ergonomiczny uchwyt z włącznikiem on/off do rury teleskopowej z klipsem, co sprawia, że korzystanie z niego staje się przyjemne i bezproblemowe. Wąż ssący Superior Husky to trwały, lekki i niezawodny wąż, który objęty został wyjątkową bo 5-letnią gwarancją! Wąż dostępny jest w różnych długościach: 2,4m/7,6m/9,1m/10,4m.

Czytaj całość